Șoferul care a provocat accidentul cu patru morți în Ialomița a avut permisul suspendat de patru ori. Bărbatul primise zeci de amenzi pentru viteză

Șoferul care a provocat accidentul cu patru morți în Ialomița a avut permisul suspendat de patru ori. Bărbatul primise zeci de amenzi pentru viteză

Ies la iveală noi detali despre tragicul accident care a avut loc în Ialomița în urmă cu două zile și în care, din păcate, au murit 4 persoane. Bărbatul care a provocat accidentul era pasionat de viteză, el având mai multe amenzi în acest sens, dar și permisul suspendat de patru ori. 


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News