Simona Gherghe a ieșit din izolare, dar rămâne în continuare în casă. Ce se întâmplă cu ea după COVID-19: ”Nu vreau să pun în pericol pe nimeni” / VIDEO

Simona Gherghe a ieșit din izolare, dar rămâne în continuare în casă. Ce se întâmplă cu ea după COVID-19: ”Nu vreau să pun în pericol pe nimeni” / VIDEO

În urmă cu doar câteva zile, Simona Gherghe a fost confirmată pozitiv cu COVID-19. Ulterior și soțul ei, dar și fiul lor s-a infectat cu virusul. Astăzi, vedeta a mărturisit că a ieșit oficial din izolare, dar rămâne totuși în casă pentru a fi sigură că nu pune în pericol pe nimeni, mai ales că mai are simptome.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News