Semnele care au arătat că George Burcea și Viviana Sposub s-au despărțit. Cei doi au fost împreună trei ani

Semnele care au arătat că George Burcea și Viviana Sposub s-au despărțit. Cei doi au fost împreună trei ani

În ultima perioadă au existat foarte multe semne care au arătat că George Burcea și Viviana Sposub s-au despărțit. Cu toate că cei doi au fost discreți până în aceste momente, iată că recent vedeta a anunțat separarea de iubitul ei. Cei doi au fost împreună timp de trei ani. Iată ce semne au demonstrat faptul că ei au decis să meargă pe drumuri separate!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News