S-au ales reprezentanții echipelor de la Chefi fără limite. Concurenții au rămas fără telefoane: ,,Sunt foarte prins de mobilul meu" / VIDEO

S-au ales reprezentanții echipelor de la Chefi fără limite. Concurenții au rămas fără telefoane: ,,Sunt foarte prins de mobilul meu" / VIDEO

Noua emisiune Chef fără limite este plină de surprize. Se pare că cei trei chefi și-au ales reprezentanții pentru fiecare dintre cele trei probe și au rămas fără telefoane,iar singura persoană cu care pot comunica este prezentatoarea, Irina Fodor. Florin Dumitrescu este foarte prins de mobilul său și nu știe cum va face față.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News