Români găsiți după 30 de ani de când au comis o crimă, în Ungaria. Ce i-a dat de gol pe cei doi parteneri

Români găsiți după 30 de ani de când au comis o crimă, în Ungaria. Ce i-a dat de gol pe cei doi parteneri

Au trecut 30 de ani de când doi români au ucis cu un topor o bătrână din Soltvadkert, apoi au jefuit-o, a anunțat joi purtătorul de cuvânt al Parchetului Județean Bács-Kiskun. Totul s-a întâmplat, mai exact, în anul 1993. Care este detaliul care i-a dat de gol pe cei doin parteneri.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News