Primul pacient din România cu triplă infecție virală. În ce oraș a fost descoperit cazul

Primul pacient din România cu triplă infecție virală. În ce oraș a fost descoperit cazul

Tot mai multe cazuri de gripă și viroze respiratorii au apărut în ultima vreme. Un bărbat a fost depistat cu triplă infecție virală și a fost internat la spitalul din Iași pentru mai multe investigații: Pacientul se află la secție de Terapie Intensivă, iar medicii fac toate demersurile pentru vindecare.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News