Oamenii din Odessa și Mariupol trăiesc un coșmar. Nu se poate ieși pentru a număra morții: ,,Este înfricoșător"

Oamenii din Odessa și Mariupol trăiesc un coșmar. Nu se poate ieși pentru a număra morții: ,,Este înfricoșător"

Oamenii din Odessa și Mariupol trăiesc cel mai mare coșmar din viața lor. Nimeni nu credea că va trăi așa ceva, iar numărul victimelor este unul imens și persoanele trăiesc cea mai mare frică posibilă. Nu se poate ieși pentru a număra morții și nici pentru a-i ajuta pe cei răniți.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News