O femeie a fost ucisă cu sânge rece de fostul soț, în Dorohoi. Victima era mamă a trei copilași

O femeie a fost ucisă cu sânge rece de fostul soț, în Dorohoi. Victima era mamă a trei copilași

O femeie, în vârstă de 44 de ani, din satul Horlăceni, comuna Șendriceni, Dorohoi, a fost ucisă cu sânge rece de fostul soț. Mama și sora victimei au avut nevoie de intervenția medicilor și au fost transportate de spital. Aceasta avea trei copilași, o fată de 17 ani și doi băieți de 14 și 23 de ani.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News