Nicole Cherry, prima ieșire în parc cu fiica ei. Cum s-a descurcat artista: "Am luat toată casa cu noi" / FOTO

Nicole Cherry, prima ieșire în parc cu fiica ei. Cum s-a descurcat artista: "Am luat toată casa cu noi" / FOTO

Nicole Cherry a profitat astăzi de soarele de afară și de numeroasele grade din termometre, astfel că și-a luat fiica și au mers împreună în parc, pentru prima dată. Ei bine, bineînțeles, artista nu a ezitat și a imortalizat momentul prețios, fanii fiind cu adevărat surprinși când au văzut. Iată cum s-a descurcat îndrăgita cântăreață!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News