Mario Joy, mărturisiri după ce a fost diagnosticat cu diabet. Cum a aflat artistul că suferă de aceasta boală: „Nu mai vedeam la distanță” / VIDEO

Mario Joy, mărturisiri după ce a fost diagnosticat cu diabet. Cum a aflat artistul că suferă de aceasta boală: „Nu mai vedeam la distanță” / VIDEO

Mario Joy a făcut noi dezvăluiri, la Antena Stars, după ce a fost diagnosticat cu diabet. Artistul a explicat ce simptome a avut și cum a ajuns să afle că suferă de această boală.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News