Jador a ajuns la Poliție, după ce și-a parcat mașina într-un loc nepermis. Impresarul artistului, declarații exclusive la Antena Stars: „Să o luăm înapoi acasă” / VIDEO

Jador a ajuns la Poliție, după ce și-a parcat mașina într-un loc nepermis. Impresarul artistului, declarații exclusive la Antena Stars: „Să o luăm înapoi acasă” / VIDEO

Jador a fost nevoit să ajungă la Poliție, după ce și-a parcat mașina într-un loc nepermis. În exclusivitate pentru Antena Stars, Cosmin Isăilă, impresarul cântărețului, a oferit detalii despre întâmplarea prin care a trecut vedeta. Cum a fost pedepsit.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News