Încă un copil a fost găsit mort în mașină. Băiețelul avea 3 ani: ”Mama a început să țipe”

Încă un copil a fost găsit mort în mașină. Băiețelul avea 3 ani: ”Mama a început să țipe”

Încă un copil a murit în Franța din cauza caniculei. Un băiețel în vârstă de trei ani a fost găsit decedat în mașina familiei sale, după ce a petrecut mai mult timp la temperaturi de 40 de grade Celsius.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News