Hackerii Anonymus încep un război cibernetic împotriva Rusiei, după atacurile din Ucraina: „Suntem în 2022, nu în 1922”

Hackerii Anonymus încep un război cibernetic împotriva Rusiei, după atacurile din Ucraina: „Suntem în 2022, nu în 1922”

Hackerii Anonymus au anunțat că vor începe un război cibernetic împotriva Rusiei, după atacurile înfiorătoare din Ucraina. Membrii susțin că bătălia actuală se dă între democrație și fascism. Aceștia au mărturisit că oamenii nu sunt nevoiți să le mulțumească pentru ajutorul acordat.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News