Gabriela Cristoiu se mută din România, după toate problemele prin care a trecut! De ce a luat bruneta o decizie radicală

Gabriela Cristoiu se mută din România, după toate problemele prin care a trecut! De ce a luat bruneta o decizie radicală

După problemele grave prin care a trecut, fiind victima agresiunii în cuplu, Gabriela Cristoiu a decis să plece din România. Bruneta a luat hotărârea de a părăsi țara în care s-a născut, asta deoarece consideră că nu își mai găsește locul aici. Cu toate că îi e greu, vrea să o ia de la 0 cât mai departe. Care va fi destinația în care se va muta.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News