Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia

Fulgy, primele declarații după ce a ieșit din spital. Cum se simte după ce a fost internat săptămâni bune la Obregia

Fulgy a făcut primele declarații după perioada bună de timp petrecută în spital. După săptămâni bune în care a fost internat la Obregia și a lipsit din spațiul public, fiul Clejanilor a spus cum se simte.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News