Focuri de armă în centrul Bucureștiului! Polițiștii au tras după doi tineri

Focuri de armă în centrul Bucureștiului! Polițiștii au tras după doi tineri

Panică în Sectorul 1 al Bucureștiului! Polițiștii au tras mai multe focuri de armă după doi tineri, care au fugit în timp ce erau legitimați. Agenții de poliție au suspectat că tinerii ar fi avut droguri asupra lor.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News