Florin Salam și-a anulat spectacolele din cauza problemelor de sănătate. A plecat în străinătate pentru a se trata: ”Am nevoie de pauză”

Florin Salam și-a anulat spectacolele din cauza problemelor de sănătate. A plecat în străinătate pentru a se trata: ”Am nevoie de pauză”

Florin Salam se confruntă cu probleme de sănătate și a mers în străinătate pentru a se trata. Acesta și-a anulat mai multe evenimente care urmau să aibă loc în perioada următoare.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News