Florin Dumitrescu, mesaj emoționant după ce soția sa și cele două fiice au gătit la Chefi la cuțite: „Maxim de mândru”

Florin Dumitrescu, mesaj emoționant după ce soția sa și cele două fiice au gătit la Chefi la cuțite: „Maxim de mândru”

Florin Dumitrescu a avut parte de o surpriză de proporții în ediția din această seară. Soția juratului, Cristina, împreună cu Ava și Mia, au gătit la Chefi la cuțite. În tot acest timp, celebrul chef a crezut că partenera sa este la un eveniment, în timp ce fiicele sale se aflau la școală. Imediat după acest moment, Florin Dumitrescu a postat un mesaj emoționant.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News