,,După pandemie va fi o creștere a numărului de cazuri de boli cardiovasculare". Medicul Marius Geantă, previziuni cutremurătoare

,,După pandemie va fi o creștere a numărului de cazuri de boli cardiovasculare". Medicul Marius Geantă, previziuni cutremurătoare

Președintele Centrului pentru Inovație în Medicină, medicul Marius Geantă, previziuni cutremurătoare. El le recomandă tuturor autorităților să pregătească sistemul de sănătate, deoarece în urma pandemiei de Covid-19, vor apărea foarte multe boli cardiovasculare.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News