Doi tineri refugiați au fost electrocutați într-o gară din Suceava. Fata din Republica Moldova a murit pe loc

Doi tineri refugiați au fost electrocutați într-o gară din Suceava. Fata din Republica Moldova a murit pe loc

Incident șocant într-o gară din județul Suceava! Potrivit primelor informații transmise de către oamenii legii pe această temă, se pare că cei do itineri refugiați au fost electrocutați. Din nefericire, tânăra din Republica Moldova a decedat pe loc. Iată cum s-a întâmplat totul și în ce stare este acum băiatul!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News