Doi tineri, în vârstă de 17 şi 21 de ani, au spart o școală din București. Camerele de supraveghere au surprins momentul în care aceștia au furat 71 de tablete

Doi tineri, în vârstă de 17 şi 21 de ani, au spart o școală din București. Camerele de supraveghere au surprins momentul în care aceștia au furat 71 de tablete

Incident la școala Gimnazială ”George Bacovia" din Bucureşti! Doi tineri, în vârstă de 17 şi 21 de ani, au spart unitatea de învățământ! Camerele de supraveghere au surprins momentul în care aceștia au furat 71 de tablete, în valoare de peste 100.000 de lei.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News