Doi copii de 2 și 4 ani, găsiți morți într-o mașină din cauza caniculei. Temperaturile au depășit 40 de grade Celsius

Doi copii de 2 și 4 ani, găsiți morți într-o mașină din cauza caniculei. Temperaturile au depășit 40 de grade Celsius

Canicula a făcut primele victime în Europa. Doi copii au murit sufocați în mașină, după ce temperaturile au crescut la peste 40 de grade Celsius. Medicii au încercat să le salveze viețile, dar fără succes.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News