Daniel Onoriu, dat în judecată, din nou, de Isabela! Fostul pilot ar fi încălcat iarăși ordinul de protecție: "Din soţie a devenit amantă..." / VIDEO

Daniel Onoriu, dat în judecată, din nou, de Isabela! Fostul pilot ar fi încălcat iarăși ordinul de protecție: "Din soţie a devenit amantă..." / VIDEO

Daniel Onoriu a fost dat din nou în judecată de fosta soție, pentru că ar fi încălcat ordinul de protecție. Într-o intervenție telefonică pentru Antena Stars însă, pilotul spune că nu a mai făcut nimic și că nu avea cum să facă vreun gest necugetat din moment ce se află în arest la domiciliu de aproximativ șase luni de zile.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News