Cum explică un psihiatru gestul elevului din București, care și-a înjunghiat profesoara la școală: ”Simte că e bine să-și...”

Cum explică un psihiatru gestul elevului din București, care și-a înjunghiat profesoara la școală: ”Simte că e bine să-și...”

În urmă cu o zi, un incident din București a șocat și revoltat o țară întreagă, după ce un elev și-a atacat profesoara cu un cuțit. Din primele informații, elevul nu ar fi avut niciun motiv să facă acest lucru. în acest context a intervenit un psihiatru, care a spus motivele din spatele acestui comportament, pe care oamenii nu le văd.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News