Claudia Pătrășcanu a plecat în vacanță împreună cu mama și băieții ei. Ce destinație au ales

Claudia Pătrășcanu a plecat în vacanță împreună cu mama și băieții ei. Ce destinație au ales

Claudia Pătrășcanu a plecat în vacanță. Și-a luat mama și cei doi copii și au ales o destinație de vis. Nu este o simplă escapadă, asta pentru că este prima vacanță a băieților cu bunica lor.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News