Ce vor face Maria și Antonio, câștigătorii sezonului 7 de la Mireasa, cu marele premiu. Cei doi s-au gândit deja în ce vor investi banii: „Mi-aș dori...” / VIDEO

Ce vor face Maria și Antonio, câștigătorii sezonului 7 de la Mireasa, cu marele premiu. Cei doi s-au gândit deja în ce vor investi banii: „Mi-aș dori...” / VIDEO

Antonio și Maria au fost invitați în platoul Xtra Night Show și au vorbit despre cum s-a schimbat relația lor de când au părăsit casa Mireasa. Foștii concurenți au mărturisit că se înțeleg de minune și s-au gândit ce vor face cu marele premiu.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News