"Ce rușine îmi e". Andreea Mantea, perpieții în trafic. Ce a pățit vedeta de data aceasta

"Ce rușine îmi e". Andreea Mantea, perpieții în trafic. Ce a pățit vedeta de data aceasta

Andreea Mantea face ce face și atrage atenția tuturor, la prorpiu de data aceasta. Astăzi, în timp ce se afla în trafic, cu noua mașină, vedeta a avut parte de câteva peripeții, care mai apoi au amuzat-o teribil și nu a putut să nu împărtășească cu fanii ei din mediul online. Iată ce a făcut frumoasa brunetă în trafic!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News