Ce mesaj revoltător a primit Simona Gherghe, după ce s-a infectat cu SARS-CoV-2. Prezentatoarea TV nu l-a putut trece cu vederea: ”Ce poetă urâtă ești” / FOTO

Ce mesaj revoltător a primit Simona Gherghe, după ce s-a infectat cu SARS-CoV-2. Prezentatoarea TV nu l-a putut trece cu vederea: ”Ce poetă urâtă ești” / FOTO

În urmă cu doar câteva zile, cunoscuta prezentatoare TV a fost depistată pozitiv la noul coronavirus. S-a izolat, în propria locuință, iar acum petrece mai mult timp alături de partenerul ei de viață și de copiii săi. Simona Gherghe a postat o imagine pe contul său de Instagram și a primit un mesaj de-a dreptul revoltător.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News