Ce a făcut Andreea Bălan după ce s-a întors din India. Artista i-a emoționat pe fanii săi

Ce a făcut Andreea Bălan după ce s-a întors din India. Artista i-a emoționat pe fanii săi

Andreea Bălan s-a întors din India, după ce a mers pentru regăsirea spirituală la maestrul Sadhguru. Aceasta a venit la fiicele sale și a postat o fotografie emoționantă pe rețelele de socializare.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News