Bruja și Pufeh, dezavantajați la America Express, după ce au ajuns ultimii. Cu ce „handicap” au pornit cei doi în cursă: „Vai de capul meu...” / VIDEO

Bruja și Pufeh, dezavantajați la America Express, după ce au ajuns ultimii. Cu ce „handicap” au pornit cei doi în cursă: „Vai de capul meu...” / VIDEO

După ce au fost la un pas de a fi eliminați, Bruja și Pufeh au primit o „penalizare”, căci, în ediția trecută, ei au fost cei care au ajuns ultimii. Echipa a fost surprinsă de provocare, dar și de cum urma să gestioneze un astfel de moment.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News