Bianca Adam a izbucnit în plâns la America Express. Vloggerul nu și-a mai putut controla emoțiile: ”Mă simt ultimul om”

Bianca Adam a izbucnit în plâns la America Express. Vloggerul nu și-a mai putut controla emoțiile: ”Mă simt ultimul om”

America Express continuă cu momente tensionate pentru concurenți, astfel că următoarea care devine victima emoțiilor este Bianca Adam, care a izbucnit în plâns. După o mică neînțelegere cu mama ei, vloggerul nu a mai putut să își controleze emoțiile.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News