Anunț ANM. Vremea se schimbă din nou. Ce temperaturi se vor înregistra săptămâna viitoare

Anunț ANM. Vremea se schimbă din nou. Ce temperaturi se vor înregistra săptămâna viitoare

Vremea împarte România în două, căci, dacă la munte deja s-au așternut primii fulgi, în restul zonelor, temperaturile sunt mai ridicate față de normalul perioadei. Meteorologii au anunțat că vremea continuă să ne surprindă și la începutul săptămânii viitoare, atunci când se vor înregistra valori termice cuprinse între - 3 și 14 grade Celsisus.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News