Andreea Popescu suferă de depresie post-natală. Cu ce temeri se confruntă vedeta, după ce a devenit mamă pentru a treia oară: „Am fost și la urgențe acum câteva zile”

Andreea Popescu suferă de depresie post-natală. Cu ce temeri se confruntă vedeta, după ce a devenit mamă pentru a treia oară: „Am fost și la urgențe acum câteva zile”

Andreea Popescu a devenit mamă pentru a treia oară de curând și se pare că se confruntă cu depresia post-natală, după cum a afirmat chiar ea pe Instagram. Vedeta a mărturisit că ultimele zile au fost dificil de gestionat din punct de vedere emoțional și că existat și anumite probleme fizice.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News