Andreea Popescu este în culmea fericirii! Ce mesaj emoționant a scris după ce și-a revăzut copiii

Andreea Popescu este în culmea fericirii! Ce mesaj emoționant a scris după ce și-a revăzut copiii

Andreea Popescu s-a reîntâlnit cu cei trei copii pe care îi are împreună cu Rareș Cojoc! Fosta dansatoare a Deliei nu-și încape în piele de bucurie atunci când îi vede pe cei mici. Iată ce mesaj superb a scris după revedere!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News