Andreea Mantea, schimbare radicală, după ce a slăbit: ,,Am intrat în blugi mărimea S'' / FOTO

Andreea Mantea, schimbare radicală, după ce a slăbit: ,,Am intrat în blugi mărimea S'' / FOTO

Andreea Mantea este una dintre cele mai îndrăgite prezentatoare TV. Lumea o iubește pentru bunătatea pe care o emană, dar și pentru empatia pe care o are. Vedeta s-a luptat o perioadă cu kilogramele în plus, dar în ultimul timp a reușit să dea jos o bună parte din ele și se simte mândră. Iată cum arată vedeta în blugi mărimea S!


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News