Acces Direct. O mamă își caută fiica, după ce a lăsat-o la un orfelinat. Felicia nu a putut să o crească alături de ceilalți doi copii: „Am mai vizitat-o” / VIDEO

Acces Direct. O mamă își caută fiica, după ce a lăsat-o la un orfelinat. Felicia nu a putut să o crească alături de ceilalți doi copii: „Am mai vizitat-o” / VIDEO

O mamă nu are liniște și vrea să o găsească pe fiica ei, după ce a lăsat-o la un orfelinat. Felicia susține că nu a mai văzut-o pe fata ei de mai bine de 33 de ani, asta pentru că după moartea soțului ei nu a putut să o crească alături de ceilalți doi copii, totul din cauza problemelor financiare. Femeia a mers câțiva ani mai târziu să o ia pe copilă de la centru, însă nu a mai găsit-o. A dezvăluit ce a descoperit, în exclusivitate pentru Acces Direct.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News