O mamă nu are liniște și vrea să o găsească pe fiica ei, după ce a lăsat-o la un orfelinat. Felicia susține că nu a mai văzut-o pe fata ei de mai bine de 33 de ani, asta pentru că după moartea soțului ei nu a putut să o crească alături de ceilalți doi copii, totul din cauza problemelor financiare. Femeia a mers câțiva ani mai târziu să o ia pe copilă de la centru, însă nu a mai găsit-o. A dezvăluit ce a descoperit, în exclusivitate pentru Acces Direct.
Acces Direct. O mamă își caută fiica, după ce a lăsat-o la un orfelinat. Felicia nu a putut să o crească alături de ceilalți doi copii: „Am mai vizitat-o” / VIDEO
- de Spy News
- 2023/04/28 14:38
Alte știri din Spy News
Publicații din Bucuresti
Adevarul
Agerpres
Anuntul imobiliar
Ararat
Banii nostri
Bursa
Cancan.ro
Cotidianul
Curierul National
Digi24
DigiSport
Evenimentul zilei
Formula AS
G4Media.ro
Gandul
Gazeta sporturilor
Ghimpele
Ghiseul Bancar
Hotnews
Jurnalul National
Libertatea
Natiunea
ProSport
Romania Libera
Romania Noua
Sport Magazin
Sport.ro
Spotmedia.ro
Spy News
Stiripesurse.ro
Tricolorul
Wall-Street
Ziarul Financiar
