Kelemen Hunor: Prima șansă e guvern monocolor PSD. Eu am vorbit de banalizarea răului. Veștea nu a înțeles linia roșie

Kelemen Hunor: Prima șansă e guvern monocolor PSD. Eu am vorbit de banalizarea răului. Veștea nu a înțeles linia roșie

Președintele UDMR, Kelemen Hunor, spune că, în opinia sa, prima șansă pentru a face un guvern aparține PSD. „Așa am simțit eu din discuțiile de până acum”, afirmă Kelemen. Acesta mai spune că Adrian Veștea nu a înțeles linia roșie, când s-a dus să negocieze susținerea AUR. „Imediat după eșecul domnului Veștea de a obține … The post Kelemen Hunor: Prima șansă e guvern monocolor PSD. Eu am vorbit de banalizarea răului. Veștea nu a înțeles linia roșie appeared first on spotmedia.ro.


Citește articolul complet pe Spotmedia.ro

Alte știri din Spotmedia.ro