Ilie Bolojan i-a mulțumit lui Nicușor Dan. Ironic, nu?

Ilie Bolojan i-a mulțumit lui Nicușor Dan. Ironic, nu?

A doua zi după votul din Parlament, care a respins învestirea Guvernului, a apărut un val de reacții pe rețelele sociale și de comentarii care anunțau triumfător o victorie a lui George Simion și a formațiunii AUR, care au refuzat în ultimul moment să susțină un executiv PSD, condus de un pucist liberal. Dar formațiunea … The post Ilie Bolojan i-a mulțumit lui Nicușor Dan. Ironic, nu? appeared first on spotmedia.ro.


Citește articolul complet pe Spotmedia.ro

Alte știri din Spotmedia.ro