Zeljko Kopic, gest de mare antrenor la conferință: "Văd că nimeni nu m-a întrebat asta"

Zeljko Kopic a susținut duminică o conferință de presă premergătoare meciului Dinamo - FC Botoșani (luni, 21:30), contând pentru runda a doua din Superliga.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro