Wesley a dat totul pe față, după ce a circulat povestea că a băut 62 de beri într-o noapte la Vaslui

Wesley Lopes, fostul golgheter emblematic al Ligii 1 în tricoul lui FC Vaslui, a vorbit deschis, într-un interviu acordat Sport.ro.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro