Wayne Rooney, dezvăluiri șocante: ”Am primit amenințări cu moartea”

Fostul internaţional englez Wayne Rooney spune că a primit ameninţări cu moartea atunci când s-a transferat de la clubul din copilărie, Everton, la Manchester United relatează BBC.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro