Voi face curățenie! Dorinel Munteanu, furios după umilința cu Dinamo! Cuvinte de laudă la adresa câinilor

Oţelul Galaţi a pierdut cu scorul de 3-0 (0-0), meciul disputat, vineri seara, pe Stadionul Arcul de Triumf , în compania lui Dinamo, în etapa a treia a playoff-ului Ligii 2.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro