Vin probleme și după desființare! Club din România, executat pentru salarii neplătite: „N-am primit nimic”

Deși echipa de seniori a fost desființată după retrogradarea din Liga 2, problemele continuă să apară pentru CSM Focșani. 


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro