VIDEO EPIC! Doi jucatori DIN ACEEASI ECHIPA s-au luat la bataie pe teren si au fost eliminati! Ce s-a intamplat

Doi fotbalisti de la St. Johnstone s-au luat la bataie chiar pe gazon, la pauza meciului cu Hamilton (0-1). Ambii au fost eliminati!


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro