Victorie istorică! Și-a luat sigla înapoi: Am ajuns la un acord!

Clubul UTA Arad a anunțat vineri că a devenit proprietarul mărcii UTA, după încheierea unui nou acord cu fostul proprietar al mărcii, Călin Costea. Astfel, clubul deține definitiv marca UTA, care nu va mai fi deținută de alte organizații sau persoane fizice.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro