Victoria nu poate fi pusă la îndoială . Laszlo Balint jubilează, după ce a bătut FCSB-ul

Laszlo Balint, antrenorul celor de la UTA Arad, a oferit prima reacție după ce echipa sa a câștigat meciul cu vicecampioana FCSB, scor 3-1, și speră în continuare la salvarea de la retrogradare.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro