Veszprem - Dinamo 33-30. Înfrângere pentru dulăi în Liga Campionilor

Campioana la handbal masculin, Dinamo Bucureşti, a fost învinsă miercuri, în deplasare, de formaţia Veszprem HC, scor 33-30 (15-17), în al treilea meci din grupa A a Ligii Campionilor.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro