UTA Arad - Oțelul Galați 2-0! Gazdele s-au impus și s-au apropiat la două puncte de Europa

UTA Arad s-a impus cu 2-0 în fața clubului Oțelul Galați, în prima etapă din play-out-ul Superligii.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro