Unul dintre actorii din Casa de Papel dezvăluie: Mergeam să văd Steaua în Ghencea. Am stat în București

Darko Peric, Helsinki din Casa de Papel, a locuit pentru o perioadă de timp în România, unde a venit pentru a studia în anul 1995.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro