Unde sunt câinii de altădată? Acum 20 de ani, Dinamo avea nu mai puțin de 20 de tricolori în lot și domina campionatul

Astăzi, echipa din Ștefan cel Mare se află pe loc de retrogradare și are cel mai slab golaveraj din Liga 1.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro